Hakkımızda

Yüksek Kaliteli Desenli Yer Karoları

Uzun Ömürlü ve Ekonomik

Firmamız olarak, birbirinden farklı ancak ortak özellik olarak yüksek kalitede desenli yer karosu üretimlerimizle sizlerleyiz. Firmamız gerek iç pazarda, gerekse dış pazarda önemli bir pazar ağını elinde tutmaktadır. Bu sayede üretimlerimizle ülkemizin dekorasyon anlamında yüz akı olan firmalarından biriyiz. Ürünlerimiz olarak, cephe kaplamaları malzemelerimize de kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sadece iç ve dış alan zeminlerinde değil, cephe kaplamalarında ve duvar kaplamalarında malzeme alımlarınızda firmamızla öncelikle iletişime geçin. Özel üretimlerimle sizlerden gelen çeşitli talepleri ustalarımız yüzde yüz el emekleri ile hayata geçirmektedir. Sadece size özel siparişlerinizi uygun fiyatlara firmamızdan teslim alabilirsiniz. Siparişleriniz detaylı incelenir, sizlerin de fikri alınarak söz verilen tarihte teslim edilir.

Özel Sipariş Yer Karoları

Geniş Ürün Yelpazesi

Desenlerin geniş yelpazesi kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak özellikler sunmaktadır. Bunlara örnek geleneklerimizin ayrılmaz parçası olan Selçuklu ve çini karo desenleridir.

Çini Karo
Terrazzo Karo
Yer Karosu
Desenli Karo
Rum Karosu
Selçuklu Karo

Desenli Yer Karosu İçin Ücretsiz Teklif Alın!

Güvenli ve Kalite Hizmet

Uzun yıllardır sektörde olan bir firmayız ve çalışmalarımızda yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve estetik olan ürünleri en ekonomik rakamlara sizlere sunmaktayız.

Tasarımlarımız, öncelikle iç mimari programları üzerinden uzmanlarımız elinde bilgisayar ortamında hazırlanır. Bunlar tasarımların tamamlanmasının ardından 3 boyutlu olarak canlı hale getirilir. Üretimlerde sayısız test yapılır ve özürü tespit edilen ürünler hemen üretim bandından çıkarılır. Bundan sonra müşterilerinize yüze yüz özürsüz, mükemmel halde olan malzemeler sunulur.

Tamamen doğal bitkisel boyalarlarla desenli yer karosu modellerimiz imal edilmektedir. Bitkisel boyalar uzun ömürlüdür, solmaz ve küçüklerin olduğu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Üzerinde özel koruyucu malzeme ile desenler korunur, dış mekanlarda uv ışınları ve hava şartlarına dayanıklı olan modellerdir. Çizilme, kırılma, en yoğun alanlarda bile darbelerden etkilenmeyen zemin kaplamaları sizlere sunmaktayız.

DESENLİ YER KAROSUMüşteri Yorumları

İşletmekte olduğum restoranın önceki karoları çok eskimişti, bende sizin karolarınızdan yaptırmaya karar verdim hem benim hem de müşterilerimin gayet hoşuna gitti, sağlamış olduğunuz hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Mehmet Çınar

Evime farklı bir hava katmak istemiştim. Aklımda bazı tasarım fikirleri vardı, bu fikirleri nasıl hayata geçirebileceğimi araştırırken sizi keşfettim. Sayenizde tamda kafamdaki tasarım artık evimin zeminini süslüyor.

Şule Yıldırım

Karo tasarımlarınız çok hoşuma ve bende banyom için yaptırmaya karar verdim. Her ne kadar ilk başlarda eşimin hoşuna gitmese de zamanla o da beğendiğini dile getirdi.

Elçin Petek

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya