Bordür Karo

Bulunduğunuz mekânın havasını değiştirmek istiyorsanız dekorasyonda oldukça etkili olan karoları tercih edebilirsiniz. Ev, ofis ve farklı birçok alanın iç alanlarında ve dekorasyon çalışmalarında kullanılan bordür karo koleksiyonlarımızı mutlaka inceleyin. Ferah mekanlar yaratmak için çok farklı seçenekler bulacaksınız. Evinizde değişim için ufak bir dokunuş yapmak istiyorsanız bordür karoları mutfağınızın banyonuzun yatak odanızın veya oturma odanızın ihtiyaçlarının en önemli parçası olabilir.

İster sıfırdan bir oda tasarlıyor olun, isterseniz de evinizde zaten şık olan bir alana şık süslemeler ekliyor olun, mükemmel tasarım için iç mekân öğeleri bulmak oldukça zor olabilir. Karo alanında yıllardır hizmet veren firmamız bordür karoları konusunda geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Böylece çevresiyle güzel bir şekilde uyum sağlayan bir ürün kolaylıkla bulabilirsiniz. Her zevke uygun karoları ekonomik ve uygun fiyatlarla bulabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lüks yaşam alanları, yatak odaları için uygun soğuk maviler, yeşiller banyolarda tercih edilen beyaz, siyah ve gri gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Zengin koleksiyonumuzdaki her ton kendi yakın tonları ile dekore edilir. Kırmızı, turuncu ve kahverengi gibi sıcak tonlar rahat ve davetkar olmanın yanı sıra egzotik yerlerin görüntülerini de çağrıştırmaktadır. Bordür karolar oturma odası, yatak odası gibi eski veya rustik ortamlarda en iyi şekilde kullanılırlar.

Banyonuzu renkli bordürler ile süslemek, sade bir banyoyu muhteşem bir alana dönüştürebilir. Mavi, deniz mavisi, turkuaz ve yeşil gibi daha soğuk renkler canlandırıcı ve rahatlatıcı özelliktedir. Mekân sahiplerinin zihinlerini temizlemelerine sakinleşmelerine ve kendi kişisel alanlarında rahat etmelerine yardımcı olur. Beyaz, krem ​​veya bej gibi soluk renkli bordür karolarını çarpıcı renk kontrastları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Hatta görsel kontrastları daha da oluşturmak için cam mozaik bordür karoları tercih edebilirsiniz.

Karo kaplı herhangi bir duvara ya da zemine zarif, yüksek kaliteli bir döşeme eklemek için özel olarak tasarlanmış ve şekillendirilmiş ince karolar kullanarak odanın bir alanını bölebilir yada farklı tarzda bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bordür karolarının özelliği herhangi bir ortamda farklı bir tasarım oluşturmalarıdır. İster zemin ve duvarların kenarlarını çerçevelemek için, ister zıt iki tasarımı ayırmak için ince bir çizgi eklemek için kullanın, uzun bordür şeritleri kullanmak, iç mekanlarınıza vurgu katacak ve kesin bir ayrım yaratacaktır.

Koleksiyonumuzdaki iddialı bir bordürde kullanım için mükemmel uzun ve ince karolar bulunmaktadır. Özel portföyümüz uygun fiyatlı seramikten gösterişli porselene ve hatta aynalı cama kadar değişen malzemelerden oluşuyor. Yani ister rustik çekicilik, ister egzotik etkiler, ister ışıltı ve çekicilik arıyorsanız, size özel her tarz karo bulunmaktadır. Parlak metalik, gri ahşap efektli, serin mat traverten, cam mozaikler, imitasyon mermer ve daha fazlasını sunuyoruz. Bütün bunlar ile evinizde halihazırda mevcut olan dokuların renk şemaları nasıl olursa olsun, görünümünü zahmetsizce tamamlayabileceksiniz.

Herhangi bir odaya doku ve karakter enjekte etmek için mükemmel olan mat yüzeyli doğal taş bordür karosu çeşitleri stoklarımızda yer almaktadır. Ayrıca rustik mat ahşap efektli kaplamalar ve şık bordürlü karolar da dahil olmak üzere birçok mat bordür seçenekleri bulabilirsiniz. Bu kadar çeşitli malzeme ve kaplama seçenekleriyle, bir odadaki farklı bölümler arasında çarpıcı kontrastlar oluşturabilirsiniz. Bir odanın kenarını çerçevelemek için beğendiğiniz herhangi bir karo şık, göz alıcı bir tasarımın parçası olabilir. Bütçe, evlerinde güncellemeler yapmaya başlayan herkes için önemli bir husustur, çünkü ihtiyaç duyulan çeşitli malzeme ve ekipman, tüm söylenenlere göre oldukça yüksek bir toplam fiyat etiketi anlamına gelebilir. Farklı renk ve boyutlardaki karoları uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya