Çini Karo

Evinizi lüks şekilde dekore etmek istiyorsanız en iyi karoları bulmak istiyorsanız bu konuda kaliteli ve uygun karoları temin etmenizi sağlıyoruz. Modaya uygun, ödüllü tasarımlarımız ve rakipsiz duvar karosu yer karosu ve tezgâhı çeşitlerimizle tanınmaktayız. Seramik, porselen, cam ve doğal taştan sayısız renk ve boyutta, her tarza ve her mekâna, hatta dış mekanlara bile uygun bir Çini karo çeşitlerimiz bulunmaktadır. İnanılmaz ürünlerimizi keşfedin ve çevrimiçi olarak numune sipariş edin ya da projenize başlamak için bir adresimizi ziyaret edin.

Çini karo zemin ve duvar için favori bir seçimdir. Hem camlı hem de camsız ürün seçeneklerimiz klasik tasarımdan çağdaş şıklığa kadar her şey için farklı stil olanakları sunar. Tarzınız ne olursa olsun çini karonun dayanıklılığına ve bakımının kolay yapıldığı konusuna güvenebilirsiniz. Neme dayanıklı leke tutmaz kesilmesi ve takılması kolay farklı birçok seçenek arasından istediğiniz karoyu kolayca seçebilirsiniz. Mozaikler güzel olmanın yanı sıra çok pratiktir. Malzemeye bağlı olarak düz ve kavisli yüzeylere kolaylıkla uygulanabilirler. Banyolarda, duşlarda, mutfaklarda duvarlar için kullanın ve bazıları zemin için de uygundur.

Modern mutfak ve banyoların ev sahipleri için en popüler stillerden biri haline gelmesiyle, iç trendler son birkaç yılda önemli ölçüde gelişti. Geniş formatlı karolar, temiz çizgileri ve ultra şık kaplamaları ile bu tasarımların ön saflarında yer alıyor ve onları çağdaş bir iç mekân yaratmak isteyenler için doğal bir seçim haline getiriyor. Geniş formatlı Çini karo koleksiyonumuzu değişen trendlere ayak uydurmak için her yıl güncelliyoruz ve bu yıl koleksiyona gerçekten heyecan verici ve çarpıcı yeni karolar ekledik. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kaplama, boyut, renk ve stil bulunmaktadır. Bu nedenle yeni broşürlerimize göz atmak dekorasyona başlamak için iyi bir tercih olacaktır.

Akdeniz’in dört bir yanından gelen güzel tasarımlardan esinlenerek, geleneksel kilim ve halı desenlerini anımsatan bu karoların zengin renkleri, herhangi bir mutfak veya banyoya bir güneş ışığı yansıması getirecek. Çini karolar, önemli ölçüde daha yoğun bir karo malzemesine sahiptir. Bu durum donmaya karşı dayanıklı oldukları anlamına gelir. Hem asitlere ve bazlara hem de aşınmaya ve aşınmaya karşı daha dayanıklıdırlar. Bu nedenle hem iç hem de dış mekanlarda yer karosu olarak kullanılırlar. Mozaik karoları tercih eden herkes, olası tüm karo malzemeleri yelpazesinden seçim yapabilir. Çoğu zaman seramik, cam veya doğal taştan yapılmış mozaik karolar kullanılır. Cam karolar ışığı yansıtır ve tüm odalarda özel bir hava yaratır. Aynı zamanda sağlamdırlar ve temizlenmesi kolaydır. Cam karolar şeffaf olduğu için döşenirken özel olarak uygun bir karo yapıştırıcısı kullanmaya özen gösterilmelidir.

Çini karolar karşılaştırıldığında daha ucuzdur ve daha da yüksek bir dirence sahiptir. Doğal taş mozaikler de oldukça popülerdir, burada nehir çakıl mozaikleri, granit, mermer, travertenden yapılmış karolar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Biraz daha sıra dışı sevenler, alüminyum, paslanmaz çelik veya gerçek ahşaptan yapılmış mozaik karoları tercih edebilir. Alüminyum karoların donmaya karşı dayanıklı olmadıklarını ve aynı zamanda çizilmelere karşı çok hassas olduklarını belirtmek önemlidir. Bu nedenle sadece iç mekanlarda, burada tercihen duvar karosu olarak kurulum için uygundurlar. Gerçek çini karolar ise özel sızdırmazlık teknikleri sayesinde son derece sağlamdır ve bu nedenle neredeyse tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tek bir malzemeye bağlı kalmak istemiyorsanız, farklı malzemelerin karışımından oluşan Çini mozaik karoları da kullanabilirsiniz. Malzeme çeşitliliği nedeniyle mozaik karolar hemen hemen her proje için kullanılabilir. Hem iç hem de dış mekanlarda, kuru ve ıslak alanlarda ve hem duvar hem de yer karosu olarak kurulum için uygundurlar.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya