Selçuklu Karo

Geleneklerimizden doğan, medeniyetlerimizi, tarihi zenginliklerimizi hem ülkemize, hem dünyaya sunan bir mimari desen Selçuklu desenleri ve mimaride kullanılan malzeme olarak Selçuklu karo modelleridir. Firmamızda bunların mükemmel seçeneklerini bulacaksınız. Selçuklu medeniyetinin mistik ve geleneklerimizi etkili şekilde yansıtan bu modeller ile harika dekorasyonlar yapabilirsiniz. Özellikle iç mekanlarda Selçuklu karoları çok beğenilerek kullanılmaktadır. Kültürümüzü yansıtan bu modeller dünya çapında da son derece beğenilmektedir bu da ihracat payımızın dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Selçuklu karolar, zemin kaplamaları olarak kullanılmaktadır. Estetik desenleri duvar kaplamalarında da tercih edilmesini sağlar.

Özellikle duvar olarak, mutfaklarda, banyo ve wc gibi ıslak kuru zeminlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Selçuklu karo modellerimizi tarihi etki sunmak isteyen turistik tesisler, kafe, restoran, oteller gibi konaklama tesisleri tercih etmektedir. Kuş motifleri, yıldız motifleri, Osmanlı tuğra motifleri, muhteşem Selçuklu kültüründen motifler son derece dikkat çeker. Desenler beyaz ya da benzer açık renkler üzerine koyu tonlarda desenler olarak dizayn edilmektedir. Ayrıca iki renk seçenekleri dışında canlı renklerle tasarlanan neşeli ve yeni nesil modellerimizi de çok beğeneceksiniz. Dilerseniz iki renk olarak seçtiğiniz zemin kaplama seçeneklerinize ek olarak duvar kaplamalarında küçük bir alanda renkli modellerimizle hoş bir ambians elde edebilirsiniz. Selçuklu karo tasarımlarımız sadece turistik amaçlı kullanılan tesislerde değil, ev ya da çalışma alanları olarak birçok alanda kullanılabilir. Son yıllarda mutfak ve banyolarda harika iç mimari tasarımları için kullanılmaktadır.

Firmamız tüm karo tasarımlarında ve elbette Selçuklu karo üretimlerinde yüzde yüz doğal malzemeleri kullanmaktadır. Doğal boyalar ile desenler oluşturulur. Mevsim şartlarından kolay etkilenmemesi, çizilmemesi, kolay darbe almaması da dış mekanlarda da kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Dayanıklı ürünler olup, aynı zamanda karoların sökülme ve takılma özellikleri de pratik olmalarını sağlar. Temizlenmesi, bakımı da pratik olan ürünlerdir. Tarihi izleri modern kalıplar ve malzemeler ile günümüze taşıyan Selçuklu karolar firmamız kalitesi ve garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Renkler ve desen seçeneklerimize her zaman web sitemizden göz atabilirsiniz. Siparişlerinizi verebilir ve fiyat tekliflerini de bu şekilde alabilirsiniz.

Karolar genellikle 20×20 ölçülerinde hazırlanmaktadır. Farklı ölçülerde karo siparişlerinizi de firmamızdan temin edebilirsiniz. Yüzde yüz el imalatı olarak hazırlanan karolarda mükemmel bir etkiyi ilk anda fark edeceksiniz. Modellerimiz her zaman uzun ömürlüdür ve tüketicilerimize ömürlük kullanım sunmaktayız. Sizlerden gelen beklentiler üzerine siparişlerinize uygun renk ve ölçü üretimlerimiz de söz konusu olmaktadır. Güneşin zararlı yani uv ışınlarına karşı dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktayız. İç ve dış mekanlarda estetik kullanım sunar ayrıca, doğa ile dost malzemeleri, geri dönüştürme özelliği olan malzemeleri kullanmaktayız.

Çok özel renklerde desenleri yüksek beğeni ile seçeceksiniz. Kırmızı, beyaz, mavi beyaz, sarı beyaz, Kırmızı siyah ve beyaz gibi, farklı renk seçeneklerini bulacaksınız. Doğal boyalar ile el yapımı hazırlanan desenler ömürlük olarak solmaz, renkleri atmaz, ayrıca yüzey kaplaması korunur ve çizilmez. Kolayca, temel temizlik malzemeleri ile temizlik yapabilirsiniz. Zemin ve duvar kapmaları yanında, pencere kenarlarında, ayna kenarlarında ve birçok detay alanlarda da karolarımızı seçebilirsiniz.

Genel olarak üretimlerimiz noktasında, Selçuklu karo, altıgen karo, çini karo, bordür, dökme mozaik taş, geleneksel karolar, klasik karolar, geometrik karolar, seramik karo, süpürgelik, terrazzo karolar, wash beton karolar gibi üretimlerimiz dikkat çekmektedir. Çini karo, yer karosu, desenli karo, rum karosu, bordür karo, selçuklu karo, retro karo, mozaik karo üretimlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya