Rum Karosu

Bazı desenler vardır ki yüzyıllar da geçse ne modaları ne de etkileri geçer. Bu durum mimari alanında kullanılan malzemeler için de geçerlidir. Baktığınızda geçmişin izlerini size sunan ve estetik bir beğeni sunan Rum karosu modelleri buna harika bir örnektir. Rum karosu, bir diğer adıyla Beyoğlu karosu, aslında dünya çapında bilinen ve kullanılan bir desendir. Bu desen ilk olarak 19. yüzyılda, Avrupa da yoğun olarak Fransa da ortaya çıkmıştır. Avrupa dan Lübnan ve diğer ortadoğu kentleri ve Antakya ile giderek Anadolu kentlerinde de beğenilen, kullanılan bir desen olmuştur. Eski Antakya nın muhteşem tarihi evlerini gezenler Rum karoların en güzel örneklerini görebilirler. Elbette İstanbul un tarihi binalarında da göze çarpmaktadır.

Rum karosu yüzde yüz olarak el işçiliği ile firmamız tarafından sizlere imal edilmektedir. Emek ve özen, her biri birer sanatkar olan çalışanlarımızın elinden üretilir. Doğal boyalar ve diğer doğal malzemeler olarak, mermer tozu, beyaz çimento,  toz boyalar, silis kumu, agrega, kuvars malzemeleri kullanılarak ürünlerimizi imal etmekteyiz. Bu karoların devamını istemeniz durumunda ustamızın yine el hünerinden doğacak aynı desenle hazırlanan üretimlerinizi sipariş verebilir ve söz verdiğimiz tarihte teslim alabilirsiniz. Çizimlerimizi, şablonlarımızı, desenlerimizi, müşterilerimizin sipariş detaylarını özenle muhafaza ederiz.

Rum karolar iç mekanlarda ve dış mekanlarda yani tüm alanlara çok yakışır. Özel bir etki sunar. Evlerinizde ve yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz gibi, mutfak ve banyolar, balkonlar, kış bahçeleri, ayrıca dış alanlarda da tercih edebilirsiniz. Bu estetik ürünleri çalışma alanlarında da zeminlerde kullanabilirsiniz. AVM alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler, galeri, konferans salonları müzeler, sergi salonları aslında birçok alanda kullanılabilir.Üretimlerimiz olarak, rum karosu, altıgen karolar, bordür karo, çini karo, desenli karolar, düz karo, karo mozaik ve karo siman modellerimiz sizleri bekliyor.

Elbette üretimlerimizi farklı alanlarda kullanmanız söz konusu olabilir. Sizlere özel üretimlerimiz olabilir ve firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Cephe kaplamalarınız için seçimler, terrazzo iç ve dış alanlar için karolar, merdiven basamakları, Denizlik ve parapetler, harpuşkalar, parklar ve bahçe ürünleri, prekast ürünler de sizler için hazırlanmaktadır.

Rum karolarında ve diğer karo seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Markamız her zaman ekonomik seçenekler yani en doğal ve kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatla sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Malum ekonomik şartlarda ise ayırdığınız bütçeniz boşa gitmemesi için firma seçimlerine çok dikkat etmeniz gerekir. Referansları olan, müşteri memnuniyetini kazanmış, siparişlerinizi söz verdiği şekilde ve tarihte teslim etme disiplini olan firmayı seçmeniz gerekmektedir.      Yüzde yüz el işçiliği ile özenle ürünlerimiz sizler için hazırlanmaktadır. Ekonomik rakamlar yanında, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık olarak, darbelere karşı etkili ve çizilmeyen, renkleri solmayan modeller sizleri bekliyor.

Altıgen karo, bordürler, Anadolu karoları, çizi karolar, desenli karolar, dişli mozaik karolar, dökme mozasik taş, geleneksel karolar, geometrik karolar, klasik karolar, minor seri karolar, modern mimari karolar, morocco desenli karolar, selçuklu karolar, seramik karolar, terrazzo karolar, wash beton karolar üretimlerimiz arasında sizleri beklemektedir. Ürünlerimiz hakkında detaylı olarak ön bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimizden, web sitemizden ve mağazalarımızdan yüzyüze olarak bilgi almanız da mümkündür. Öncelikle bilgileri alarak modellerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Her zaman ustalarımız el emeği ile hazırlayarak ek siparişlerinize de yanıt verebilirler. Tamamen size özel desenler de yaratabiliriz. Mekanlarınızda içinize sinecek ve her baktığınızda iyi ki diyeceğiniz el emeği üretimlerimizi severek kullanacaksınız. Sağlam zeminlerde çizilme, kırılma olmaz ve temizlenmesi son derece kolaydır.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya