Terrazzo Karo

Markamızın özenli üretimlerinden olan terrazzo karo seçeneklerini hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda yani iç ve dış zemin kaplamaları için tercih edebilirsiniz. Güvenle kullanacağınız karolarımız özenle hazırlanmaktadır. Uzman ekibimiz eğitimli mühendisler ve iç mimar ekibimiz ile üretim aşamasında ise teknisyenlerimiz ve özenli sanatçı eller ile üretim yapılmaktadır. İlk olarak son teknoloji bilgisayar donanımlı mimari programlarımızda terrazzo karo modellerinin tasarımları yapılmaktadır. Bu şekilde ilk olarak modellerin ana hatları belirlenir, gerekli detaylar da eklendikten sonra ise karolar üç boyutlu şekilde hayata geçirilir. Bu karo modellerinin en önemli avantajı soft görüntüsü ile hemen her tür duvar kaplamaları ve mobilyalar ile uyumlu olmasıdır.

Terrazzo karo iç mekan seçeneklerinde ebatlar 300×300, 333×333, 400×400, 300×600, 600×600, 600×800 olarak dizayn edilmektedir. Kalınlık seçenekleri olarak ise, tek tabaka ve çift tabaka olarak seçeneklerimiz ayrılmaktadır. Tek tabaka üretimlerimizde, standart 16, 18 ve 27 olarak değişir. Çift tabaka üretimlerinde standart ölçü ise 30 birimdir. Yüzey seçeneklerinde ise cilalı ya da honlu üretimlerimiz sizleri bekliyor. İç mekan terrazzo karo üretimlerimizde, mermer agregalı, granit agregalı, kuvars ya da silis agregalı, kuvars katkılı modellerimiz, ısıya dayanıklı karolar olarak kullanımlarınıza hazır halde üretilmektedir. Bu çeşitlerin açık ve koyu renkleri olarak zarif renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.

Dış mekan zemin kaplama malzeme arayışlarınızda da terrazzo karo seçeneklerimize göz atmalısınız. Wash beton karolar, karo siman karolar, mermer ve granit agregalı, bazalt ve andazit agregali, kuvars agregalı, engelli kullanıcılarımız için özel tasarlanan hissedilebilir yüzey karoları, trevutar, silis agregatı seçeneklerimiz sizleri bekliyor. Beyaz, krem, ekru, gri, füme, taş rengi, mavi, siyah, lacivert, bordo, kırmızı gibi ana renklerde farklı tonlar ile her zaman zarif desenler ile üretimlerimiz sizleri bekliyor.

Terrazzo karo modelleri gerek iç mekanlarda, gerekse dış mekanlarda rahatlıkla firmamız üretimlerinden seçim yapılarak uygulanabilir. Esnek alanlarda uygulama kabiliyeti bulunmaktadır. Reçine ile karolarda birçok malzeme bir araya getirilir. Bu malzemeler arasında deniz kabukları, bazalt, granit, agrega mermer, renkli cam gibi malzemeleri saymak mümkündür.

Terrazzo karolar, suni mermer oluşumları olarak değerlendirilebilir. Mermer, granit, bazalt, çimento ve renkli üretimlerde boya malzemeleri eklenmektedir. Buhar kürü ile sıkılaşması ve otomasyonu da sağlanır. Bunların beton plakalar olduklarını belirtmek hata olmaz. Estetik -üretimler hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda göz alıcı ve soft bir etki bırakır. Göz yormamakla birlikte, aynı zamanda mekanlarda diğer detaylar ile uyum sağlar. Ekonomik olması da önemli bir avantajdır. Estetik ve kaliteli üretimlerin avantajlı fiyat seçeneklerinde olması tercih edilmelerini sağlamaktadır ve tüketicilerimizin de bu modellerimizi tercih etmelerini doğru olarak karşılamaktayız. Günümüzde ekonomik beklentilerin yoğun olması, tüketicilerin bütçelerini kontrol etmeleri açısından çok önemlidir.

Terrazzo karo modelleri dayanıklı olan ürünlerdir. Darbelerden kolay kolay etkilenmez, çizilmrez, rengi solmaz, dağılmaz. Uzun yıllat hatta ömürlük olarak kaliteli bir kullanım imkanı sunar. Alışveriş merkezlerinde, ofis binalarında, sergi alanlarında ve müze yüzeylerinde, kafe, restoran, kafeterya yüzeylerinde, marketlerde, kongre merkezleri ve hastanelerde, havaalanlarında ve ulaşım istasyonlarında, okullar ve etütler gibi eğitim kurumlarında iç mekanlar olarak rahatlıkla kullanılabilir. Terrazzo karoları web sitemizden ya da çağrı merkezimizde iletişim kurmak ve bilgi almak üzere rahatlıkla seçebilirsiniz. Modellerimizi online olarak incelemeniz son derece mümkündür. Çağrı merkezimiz iletişim kurmanız, sipariş vermeniz, sorularınıza yanıt almanız için her zaman aktiftir. Mutlaka ürünlerimizi değerlendiriniz.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya