AnasayfaHizmetler

Hizmetler

Evinizi lüks şekilde dekore etmek istiyorsanız en iyi karoları bulmak istiyorsanız bu konuda kaliteli ve uygun karoları temin etmenizi sağlıyoruz. Modaya uygun, ödüllü tasarımlarımız ve rakipsiz duvar karosu yer karosu ve tezgâhı çeşitlerimizle tanınmaktayız. Seramik, porselen, cam ve doğal taştan sayısız renk ve boyutta, her tarza ve her mekâna, hatta dış mekanlara bile uygun bir Çini karo çeşitlerimiz bulunmaktadır. İnanılmaz ürünlerimizi keşfedin ve çevrimiçi olarak numune sipariş edin ya da projenize başlamak için bir adresimizi ziyaret edin.

Çini karo zemin ve duvar için favori bir seçimdir. Hem camlı hem de camsız ürün seçeneklerimiz klasik tasarımdan çağdaş şıklığa kadar her şey için farklı stil olanakları sunar. Tarzınız ne olursa olsun çini karonun dayanıklılığına ve bakımının kolay yapıldığı konusuna güvenebilirsiniz. Neme dayanıklı leke tutmaz kesilmesi ve takılması kolay farklı birçok seçenek arasından istediğiniz karoyu kolayca seçebilirsiniz. Mozaikler güzel olmanın yanı sıra çok pratiktir. Malzemeye bağlı olarak düz ve kavisli yüzeylere kolaylıkla uygulanabilirler. Banyolarda, duşlarda, mutfaklarda duvarlar için kullanın ve bazıları zemin için de uygundur.

Modern mutfak ve banyoların ev sahipleri için en popüler stillerden biri haline gelmesiyle, iç trendler son birkaç yılda önemli ölçüde gelişti. Geniş formatlı karolar, temiz çizgileri ve ultra şık kaplamaları ile bu tasarımların ön saflarında yer alıyor ve onları çağdaş bir iç mekân yaratmak isteyenler için doğal bir seçim haline getiriyor. Geniş formatlı Çini karo koleksiyonumuzu değişen trendlere ayak uydurmak için her yıl güncelliyoruz ve bu yıl koleksiyona gerçekten heyecan verici ve çarpıcı yeni karolar ekledik. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kaplama, boyut, renk ve stil bulunmaktadır. Bu nedenle yeni broşürlerimize göz atmak dekorasyona başlamak için iyi bir tercih olacaktır.

Akdeniz’in dört bir yanından gelen güzel tasarımlardan esinlenerek, geleneksel kilim ve halı desenlerini anımsatan bu karoların zengin renkleri, herhangi bir mutfak veya banyoya bir güneş ışığı yansıması getirecek. Çini karolar, önemli ölçüde daha yoğun bir karo malzemesine sahiptir. Bu durum donmaya karşı dayanıklı oldukları anlamına gelir. Hem asitlere ve bazlara hem de aşınmaya ve aşınmaya karşı daha dayanıklıdırlar. Bu nedenle hem iç hem de dış mekanlarda yer karosu olarak kullanılırlar. Mozaik karoları tercih eden herkes, olası tüm karo malzemeleri yelpazesinden seçim yapabilir. Çoğu zaman seramik, cam veya doğal taştan yapılmış mozaik karolar kullanılır. Cam karolar ışığı yansıtır ve tüm odalarda özel bir hava yaratır. Aynı zamanda sağlamdırlar ve temizlenmesi kolaydır. Cam karolar şeffaf olduğu için döşenirken özel olarak uygun bir karo yapıştırıcısı kullanmaya özen gösterilmelidir.

Çini karolar karşılaştırıldığında daha ucuzdur ve daha da yüksek bir dirence sahiptir. Doğal taş mozaikler de oldukça popülerdir, burada nehir çakıl mozaikleri, granit, mermer, travertenden yapılmış karolar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Biraz daha sıra dışı sevenler, alüminyum, paslanmaz çelik veya gerçek ahşaptan yapılmış mozaik karoları tercih edebilir. Alüminyum karoların donmaya karşı dayanıklı olmadıklarını ve aynı zamanda çizilmelere karşı çok hassas olduklarını belirtmek önemlidir. Bu nedenle sadece iç mekanlarda, burada tercihen duvar karosu olarak kurulum için uygundurlar. Gerçek çini karolar ise özel sızdırmazlık teknikleri sayesinde son derece sağlamdır ve bu nedenle neredeyse tüm iç mekanlarda kullanılabilir. Tek bir malzemeye bağlı kalmak istemiyorsanız, farklı malzemelerin karışımından oluşan Çini mozaik karoları da kullanabilirsiniz. Malzeme çeşitliliği nedeniyle mozaik karolar hemen hemen her proje için kullanılabilir. Hem iç hem de dış mekanlarda, kuru ve ıslak alanlarda ve hem duvar hem de yer karosu olarak kurulum için uygundurlar.

Markamızın özenli üretimlerinden olan terrazzo karo seçeneklerini hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda yani iç ve dış zemin kaplamaları için tercih edebilirsiniz. Güvenle kullanacağınız karolarımız özenle hazırlanmaktadır. Uzman ekibimiz eğitimli mühendisler ve iç mimar ekibimiz ile üretim aşamasında ise teknisyenlerimiz ve özenli sanatçı eller ile üretim yapılmaktadır. İlk olarak son teknoloji bilgisayar donanımlı mimari programlarımızda terrazzo karo modellerinin tasarımları yapılmaktadır. Bu şekilde ilk olarak modellerin ana hatları belirlenir, gerekli detaylar da eklendikten sonra ise karolar üç boyutlu şekilde hayata geçirilir. Bu karo modellerinin en önemli avantajı soft görüntüsü ile hemen her tür duvar kaplamaları ve mobilyalar ile uyumlu olmasıdır.

Terrazzo karo iç mekan seçeneklerinde ebatlar 300×300, 333×333, 400×400, 300×600, 600×600, 600×800 olarak dizayn edilmektedir. Kalınlık seçenekleri olarak ise, tek tabaka ve çift tabaka olarak seçeneklerimiz ayrılmaktadır. Tek tabaka üretimlerimizde, standart 16, 18 ve 27 olarak değişir. Çift tabaka üretimlerinde standart ölçü ise 30 birimdir. Yüzey seçeneklerinde ise cilalı ya da honlu üretimlerimiz sizleri bekliyor. İç mekan terrazzo karo üretimlerimizde, mermer agregalı, granit agregalı, kuvars ya da silis agregalı, kuvars katkılı modellerimiz, ısıya dayanıklı karolar olarak kullanımlarınıza hazır halde üretilmektedir. Bu çeşitlerin açık ve koyu renkleri olarak zarif renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.

Dış mekan zemin kaplama malzeme arayışlarınızda da terrazzo karo seçeneklerimize göz atmalısınız. Wash beton karolar, karo siman karolar, mermer ve granit agregalı, bazalt ve andazit agregali, kuvars agregalı, engelli kullanıcılarımız için özel tasarlanan hissedilebilir yüzey karoları, trevutar, silis agregatı seçeneklerimiz sizleri bekliyor. Beyaz, krem, ekru, gri, füme, taş rengi, mavi, siyah, lacivert, bordo, kırmızı gibi ana renklerde farklı tonlar ile her zaman zarif desenler ile üretimlerimiz sizleri bekliyor.

Terrazzo karo modelleri gerek iç mekanlarda, gerekse dış mekanlarda rahatlıkla firmamız üretimlerinden seçim yapılarak uygulanabilir. Esnek alanlarda uygulama kabiliyeti bulunmaktadır. Reçine ile karolarda birçok malzeme bir araya getirilir. Bu malzemeler arasında deniz kabukları, bazalt, granit, agrega mermer, renkli cam gibi malzemeleri saymak mümkündür.

Terrazzo karolar, suni mermer oluşumları olarak değerlendirilebilir. Mermer, granit, bazalt, çimento ve renkli üretimlerde boya malzemeleri eklenmektedir. Buhar kürü ile sıkılaşması ve otomasyonu da sağlanır. Bunların beton plakalar olduklarını belirtmek hata olmaz. Estetik -üretimler hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda göz alıcı ve soft bir etki bırakır. Göz yormamakla birlikte, aynı zamanda mekanlarda diğer detaylar ile uyum sağlar. Ekonomik olması da önemli bir avantajdır. Estetik ve kaliteli üretimlerin avantajlı fiyat seçeneklerinde olması tercih edilmelerini sağlamaktadır ve tüketicilerimizin de bu modellerimizi tercih etmelerini doğru olarak karşılamaktayız. Günümüzde ekonomik beklentilerin yoğun olması, tüketicilerin bütçelerini kontrol etmeleri açısından çok önemlidir.

Terrazzo karo modelleri dayanıklı olan ürünlerdir. Darbelerden kolay kolay etkilenmez, çizilmrez, rengi solmaz, dağılmaz. Uzun yıllat hatta ömürlük olarak kaliteli bir kullanım imkanı sunar. Alışveriş merkezlerinde, ofis binalarında, sergi alanlarında ve müze yüzeylerinde, kafe, restoran, kafeterya yüzeylerinde, marketlerde, kongre merkezleri ve hastanelerde, havaalanlarında ve ulaşım istasyonlarında, okullar ve etütler gibi eğitim kurumlarında iç mekanlar olarak rahatlıkla kullanılabilir. Terrazzo karoları web sitemizden ya da çağrı merkezimizde iletişim kurmak ve bilgi almak üzere rahatlıkla seçebilirsiniz. Modellerimizi online olarak incelemeniz son derece mümkündür. Çağrı merkezimiz iletişim kurmanız, sipariş vermeniz, sorularınıza yanıt almanız için her zaman aktiftir. Mutlaka ürünlerimizi değerlendiriniz.

Yer karosu, gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda zeminlerin olmazsa olmaz kaplama malzemeleridir. Yer döşemelerinde doğru renk ile desen seçimi çok önemlidir. Genel anlamda dekorasyon ile duvar kaplamaları ve mobilyalar gibi detaylarla uyumlu seçimlerin yapılmasında son derece göz alıcı bir görüntü mekanlarda elde edebilirsiniz. Yer karosu seçeneklerinde farklı tarzlar, desenler ile yüzey seçenekleri bulunmaktadır. Koyu ya da açık renkler, renk geçişleri sunan desenler, mat, parlak, ultra yani çok parlak, naturel, ipeksi etki sunan yüzeyler elde edebilirsiniz. Firmamız birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca sizlerde gelen fikirlere göre de tasarımlar yapmaktayız.

Modeller özel mimari programlar ile öncelikle bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Bu şekilde düzenlenen modeller ardından kalıplara dökülerek üç boyutlu hale getirilmektedir. Döküm kalıplarına aktarılmasından sonra karolar kurumaya bırakılır ve stres testlerinin uygulanmasına geçilir. Bundan sonra kalite kontrol testleri aşaması gelmektedir. Bu noktada en ufak bir hasar sinyali veren karolar kesinlikle piyasaya sürülmez. Standartların dışında olan karoların kesinlikle üretim  ağında yer alması söz konusu değildir. Desenlerin hazırlanmasında el yapımı üretimlerimiz devreye girmektedir.

Yer karolarının kalınlıkları değişmekle birlikte, ortalama olarak 2,5 mm olarak tasarlanmaktadır. 4mm ve 4.7 mm olarak imal edilen tasarımlarımız da bulunmaktadır. Doğru zeminlerde doğru malzemelerin kullanılması ve kaliteli ürünlerin seçilmesi son derece önemlidir. İç mekanlarda daha parlak seçenekler kullanılabilir. Öte yandan, dış alanlarda kullanılacak zemin kaplamalarında ise hava, iklim şartlarına dayanıklı olan modellerin seçilmesi çok önemlidir. Seçilen marka ve üretimlerin ISO9001 , ISO 14001 ile CE standartlarına uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Yer karosu üretimlerinde doğal malzemelerin kullanılması çok önemlidir. İnsan ve diğer canlıların sağlığına zarar verecek ağır kimyasal boyalar ve diğer ürünlerin kesinlikle kullanılmaması gerekir. Markamız buna son derece dikkat eder, yüzde yüz doğal malzemeleri kullanmak son derece önemli ve değişmez prensibimizdir. Ürünlerimizde doku olarak, ahşap, parke, mermer, taş, beton ve kombin seçeneklerini bulabilirsiniz. Öte yandan, renk seçeneklerinde beyaz, bone, bej, füme, kahve, gri, mor, yeşil, mavi, siyah renk seçeneklerini bulabilirsiniz. 30×60, 60×60, 80×80, 20×120, 60×120, 120×120, 120×140 ebatları üretimlerimizde hazırlanmaktadır.

Nano teknoloji ile yani anti bakteriyel olarak çevre dostu olarak üretilen tasarımlarımızı güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mikrop ve bakterilerin üremesini önleyen zemin yapısı, aynı zamanda kendi kendini temizleyen özellikte olan zemin kaplamalarını hergün yoğun sayıda insanın girip çıktığı alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuk ve bebek odaları, kreş ve okullar için de güvenle tercih edebilirsiniz. Kolayca, kolay ve temel temizlik ürünleri ile günlük temizliğinizi yapabilirsiniz. Yüzey renkleri asla solmaz, uzun yıllar aynı parlaklıkla kendini gösterir. Çizilmez, darbelerden ve dış mekanlarda hava şartlarından kolay etkilenmez.

Firmamız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için çağrı merkezimizden, ayrıca web sitemizden iletişim kurabilirsiniz. Sorularınıza çağrı merkezimiz üzerinden her zaman yanıtlar alacaksınız. Bit ömür sizinle olacak, kaliteli malzeme, göz alıcı renkler ve desenler ile sağlıklı ürünlerimizi güvenle içinize sinerek kullanacaksınız. Fiyat politikamız her zaman tüketicilerimizin lehine olacak şekilde, karımızdan maksimum inerek düzenlenmektedir. Mümkün olduğu kadar ekonomik rakamlar ve ödeme seçenekleri ile sizlerleyiz. Mekanlarınıza iç ya da dış alanlarda kullanmak üzere zemin kaplama yer karosu seçenekleri için uzman ekibimizden destek almanız da mümkün. Önerilerimize kulak verin ve en uygun modeli seçin. Kullanımlarınızda tüm garanti şartlarını ve tüketici olarak haklarınızı da rahatlıla kullanacaksınız.

Doğru döşemeyi seçmek sadece belirli bir tasarımı tercih etmek ile ilgili değildir. Fayanslardan mümkün olduğunca uzun süre verim alabilmeniz için, satın almadan önce nereye döşenmeleri gerektiğini ve hangi yüklere maruz kaldıklarını düşünmek önemlidir. Bu, görünüşe ek olarak, malzemenin mukavemeti, kayma direnci ve su emmesi gibi çok pratik kriterlerin belirleyici bir rol oynadığı anlamına gelir. Bu özellikler, bir karonun duvar mı yoksa yer karosu olarak mı kullanılacağını, iç mekanlara mı yoksa dış mekanlara mı yerleştirileceğini ve en iyi hangi odalarda kullanılacağını belirler. Ayrıca bazı temel kalite özellikleri de dikkate alınmalıdır.

Desenli karo alımında olduğu gibi desenli karosu alımında da uygulama alanı rol oynamaktadır. Birbirinden farklı renk ve dokudaki karo modellerini incelemek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, kayma direnci, kayma direnci veya aşınma direnci gibi özellikler duvar karoları için önemsiz olduğundan, genel olarak çok daha az kriterin gözlenmesi gerekir. Ancak donma direnci, leke ve asitlere karşı hassasiyet gibi özellikler de önem taşır. Fayansların ıslak hacimlerde kullanılıp kullanılmadığının netleştirilmesi gerekir.

Mutfağınızı, banyonuzu, giriş alanınızı veya oturma odanızı yeni desenli karolar ile donatmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, her şeyden önce kişisel zevkiniz belirleyicidir. Çünkü modaya uygun doğal taş görünümlü ya da modern beton görünümlü, mozaik alanları, dekoratif karoları veya renkli seramikleri tercih edin, tarzınız bu konuda yönü belirler.

Fayanslar bir odanın oranları üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olduğundan, desenli karolarınızı döşemeden önce yerleşim düzenini ve istediğiniz döşeme modelini düşünmeniz önemlidir. Bu durum, bu aynı zamanda yer karoları için de geçerlidir. Sonuç odaklı uyumlu genel bir tasarım yaratmanın tek yolu budur. Bu sebeple duvar karolarınızı döşemeye başlamadan önce karo düzenini planlayın. Bu sadece görünüm üzerinde değil, aynı zamanda duvar karolarını nasıl döşeyeceğiniz üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Daha sonra duvar yüzeylerini ölçerek ve sonraki onarımlar için malzeme gereksinimlerini kolayca belirleyebilirsiniz. Doğal taşlar doğal olarak oluşturulmuş malzemelerdir.

Yapısal farklılıklar damarlar ve kalıntılar karoya özel çekiciliğini veren ve aynı zamanda onu çok heyecan verici kılan doğal görünümün bir parçasıdır. Duvar karolarının sadece mutfakta banyoda veya merdiven boşluğunda kullanılabileceği bir efsanedir. Aslında duvar karoları artık diğer yaşam alanlarında da kendini iyi hissettiriyor. Bu, geniş format, malzeme ve dekor seçiminden kaynaklanmaktadır. Yaratıcı bir kurulum tekniği, banyo, mutfak ve oturma odasındaki duvar karolarını da vurgular. Dış mekân kullanımı için özel olarak tasarlanmış bir karodan dış alan bile görünüm ve işlev açısından yararlanır.

Nerede kullanıldığına bağlı olarak, duvar karosu satın alırken optik yönlerin yanı sıra çeşitli fonksiyonel yönler de göz önünde bulundurulur. Bununla birlikte, genel olarak seçim, zemin karolarından daha kolaydır, çünkü sağlamlık, kayma direnci ve aşınma direnci gibi faktörler bir rol oynamaz. Karoların ıslak odalarda kullanılıp kullanılmadığı, dona karşı dayanıklı olması gerekip gerekmediği ve malzemenin lekelere veya asitlere karşı ne kadar hassas olduğu daha belirleyici sorulardır. Duvar kağıtları şu anda yeniden çok popüler olsa bile desenli duvar karoları birçok yönden klasik duvar kağıtlarından üstündür: Leke tutmaz, temizlemesi kolaydır. Sağlam ve dayanıklı olduklarından, duvar karolu odaların yeni boyanması veya yeniden duvar kağıdına kaplanması gerekmez. Hijyen söz konusu olduğunda duvar karoları açık ara öndedir. Mikroplar ve mantarlar burada üreme alanı bulamaz. Bu kriterler özellikle banyo ve mutfakta önemlidir. Genel olarak, karolar iyi bakım ve temizleme özellikleri ile karakterize edilir.

Bazı desenler vardır ki yüzyıllar da geçse ne modaları ne de etkileri geçer. Bu durum mimari alanında kullanılan malzemeler için de geçerlidir. Baktığınızda geçmişin izlerini size sunan ve estetik bir beğeni sunan Rum karosu modelleri buna harika bir örnektir. Rum karosu, bir diğer adıyla Beyoğlu karosu, aslında dünya çapında bilinen ve kullanılan bir desendir. Bu desen ilk olarak 19. yüzyılda, Avrupa da yoğun olarak Fransa da ortaya çıkmıştır. Avrupa dan Lübnan ve diğer ortadoğu kentleri ve Antakya ile giderek Anadolu kentlerinde de beğenilen, kullanılan bir desen olmuştur. Eski Antakya nın muhteşem tarihi evlerini gezenler Rum karoların en güzel örneklerini görebilirler. Elbette İstanbul un tarihi binalarında da göze çarpmaktadır.

Rum karosu yüzde yüz olarak el işçiliği ile firmamız tarafından sizlere imal edilmektedir. Emek ve özen, her biri birer sanatkar olan çalışanlarımızın elinden üretilir. Doğal boyalar ve diğer doğal malzemeler olarak, mermer tozu, beyaz çimento,  toz boyalar, silis kumu, agrega, kuvars malzemeleri kullanılarak ürünlerimizi imal etmekteyiz. Bu karoların devamını istemeniz durumunda ustamızın yine el hünerinden doğacak aynı desenle hazırlanan üretimlerinizi sipariş verebilir ve söz verdiğimiz tarihte teslim alabilirsiniz. Çizimlerimizi, şablonlarımızı, desenlerimizi, müşterilerimizin sipariş detaylarını özenle muhafaza ederiz.

Rum karolar iç mekanlarda ve dış mekanlarda yani tüm alanlara çok yakışır. Özel bir etki sunar. Evlerinizde ve yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz gibi, mutfak ve banyolar, balkonlar, kış bahçeleri, ayrıca dış alanlarda da tercih edebilirsiniz. Bu estetik ürünleri çalışma alanlarında da zeminlerde kullanabilirsiniz. AVM alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler, galeri, konferans salonları müzeler, sergi salonları aslında birçok alanda kullanılabilir.Üretimlerimiz olarak, rum karosu, altıgen karolar, bordür karo, çini karo, desenli karolar, düz karo, karo mozaik ve karo siman modellerimiz sizleri bekliyor.

Elbette üretimlerimizi farklı alanlarda kullanmanız söz konusu olabilir. Sizlere özel üretimlerimiz olabilir ve firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Cephe kaplamalarınız için seçimler, terrazzo iç ve dış alanlar için karolar, merdiven basamakları, Denizlik ve parapetler, harpuşkalar, parklar ve bahçe ürünleri, prekast ürünler de sizler için hazırlanmaktadır.

Rum karolarında ve diğer karo seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Markamız her zaman ekonomik seçenekler yani en doğal ve kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatla sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Malum ekonomik şartlarda ise ayırdığınız bütçeniz boşa gitmemesi için firma seçimlerine çok dikkat etmeniz gerekir. Referansları olan, müşteri memnuniyetini kazanmış, siparişlerinizi söz verdiği şekilde ve tarihte teslim etme disiplini olan firmayı seçmeniz gerekmektedir.      Yüzde yüz el işçiliği ile özenle ürünlerimiz sizler için hazırlanmaktadır. Ekonomik rakamlar yanında, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık olarak, darbelere karşı etkili ve çizilmeyen, renkleri solmayan modeller sizleri bekliyor.

Altıgen karo, bordürler, Anadolu karoları, çizi karolar, desenli karolar, dişli mozaik karolar, dökme mozasik taş, geleneksel karolar, geometrik karolar, klasik karolar, minor seri karolar, modern mimari karolar, morocco desenli karolar, selçuklu karolar, seramik karolar, terrazzo karolar, wash beton karolar üretimlerimiz arasında sizleri beklemektedir. Ürünlerimiz hakkında detaylı olarak ön bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimizden, web sitemizden ve mağazalarımızdan yüzyüze olarak bilgi almanız da mümkündür. Öncelikle bilgileri alarak modellerimizden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Her zaman ustalarımız el emeği ile hazırlayarak ek siparişlerinize de yanıt verebilirler. Tamamen size özel desenler de yaratabiliriz. Mekanlarınızda içinize sinecek ve her baktığınızda iyi ki diyeceğiniz el emeği üretimlerimizi severek kullanacaksınız. Sağlam zeminlerde çizilme, kırılma olmaz ve temizlenmesi son derece kolaydır.

Bulunduğunuz mekânın havasını değiştirmek istiyorsanız dekorasyonda oldukça etkili olan karoları tercih edebilirsiniz. Ev, ofis ve farklı birçok alanın iç alanlarında ve dekorasyon çalışmalarında kullanılan bordür karo koleksiyonlarımızı mutlaka inceleyin. Ferah mekanlar yaratmak için çok farklı seçenekler bulacaksınız. Evinizde değişim için ufak bir dokunuş yapmak istiyorsanız bordür karoları mutfağınızın banyonuzun yatak odanızın veya oturma odanızın ihtiyaçlarının en önemli parçası olabilir.

İster sıfırdan bir oda tasarlıyor olun, isterseniz de evinizde zaten şık olan bir alana şık süslemeler ekliyor olun, mükemmel tasarım için iç mekân öğeleri bulmak oldukça zor olabilir. Karo alanında yıllardır hizmet veren firmamız bordür karoları konusunda geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Böylece çevresiyle güzel bir şekilde uyum sağlayan bir ürün kolaylıkla bulabilirsiniz. Her zevke uygun karoları ekonomik ve uygun fiyatlarla bulabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lüks yaşam alanları, yatak odaları için uygun soğuk maviler, yeşiller banyolarda tercih edilen beyaz, siyah ve gri gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Zengin koleksiyonumuzdaki her ton kendi yakın tonları ile dekore edilir. Kırmızı, turuncu ve kahverengi gibi sıcak tonlar rahat ve davetkar olmanın yanı sıra egzotik yerlerin görüntülerini de çağrıştırmaktadır. Bordür karolar oturma odası, yatak odası gibi eski veya rustik ortamlarda en iyi şekilde kullanılırlar.

Banyonuzu renkli bordürler ile süslemek, sade bir banyoyu muhteşem bir alana dönüştürebilir. Mavi, deniz mavisi, turkuaz ve yeşil gibi daha soğuk renkler canlandırıcı ve rahatlatıcı özelliktedir. Mekân sahiplerinin zihinlerini temizlemelerine sakinleşmelerine ve kendi kişisel alanlarında rahat etmelerine yardımcı olur. Beyaz, krem ​​veya bej gibi soluk renkli bordür karolarını çarpıcı renk kontrastları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Hatta görsel kontrastları daha da oluşturmak için cam mozaik bordür karoları tercih edebilirsiniz.

Karo kaplı herhangi bir duvara ya da zemine zarif, yüksek kaliteli bir döşeme eklemek için özel olarak tasarlanmış ve şekillendirilmiş ince karolar kullanarak odanın bir alanını bölebilir yada farklı tarzda bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Bordür karolarının özelliği herhangi bir ortamda farklı bir tasarım oluşturmalarıdır. İster zemin ve duvarların kenarlarını çerçevelemek için, ister zıt iki tasarımı ayırmak için ince bir çizgi eklemek için kullanın, uzun bordür şeritleri kullanmak, iç mekanlarınıza vurgu katacak ve kesin bir ayrım yaratacaktır.

Koleksiyonumuzdaki iddialı bir bordürde kullanım için mükemmel uzun ve ince karolar bulunmaktadır. Özel portföyümüz uygun fiyatlı seramikten gösterişli porselene ve hatta aynalı cama kadar değişen malzemelerden oluşuyor. Yani ister rustik çekicilik, ister egzotik etkiler, ister ışıltı ve çekicilik arıyorsanız, size özel her tarz karo bulunmaktadır. Parlak metalik, gri ahşap efektli, serin mat traverten, cam mozaikler, imitasyon mermer ve daha fazlasını sunuyoruz. Bütün bunlar ile evinizde halihazırda mevcut olan dokuların renk şemaları nasıl olursa olsun, görünümünü zahmetsizce tamamlayabileceksiniz.

Herhangi bir odaya doku ve karakter enjekte etmek için mükemmel olan mat yüzeyli doğal taş bordür karosu çeşitleri stoklarımızda yer almaktadır. Ayrıca rustik mat ahşap efektli kaplamalar ve şık bordürlü karolar da dahil olmak üzere birçok mat bordür seçenekleri bulabilirsiniz. Bu kadar çeşitli malzeme ve kaplama seçenekleriyle, bir odadaki farklı bölümler arasında çarpıcı kontrastlar oluşturabilirsiniz. Bir odanın kenarını çerçevelemek için beğendiğiniz herhangi bir karo şık, göz alıcı bir tasarımın parçası olabilir. Bütçe, evlerinde güncellemeler yapmaya başlayan herkes için önemli bir husustur, çünkü ihtiyaç duyulan çeşitli malzeme ve ekipman, tüm söylenenlere göre oldukça yüksek bir toplam fiyat etiketi anlamına gelebilir. Farklı renk ve boyutlardaki karoları uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

Geleneklerimizden doğan, medeniyetlerimizi, tarihi zenginliklerimizi hem ülkemize, hem dünyaya sunan bir mimari desen Selçuklu desenleri ve mimaride kullanılan malzeme olarak Selçuklu karo modelleridir. Firmamızda bunların mükemmel seçeneklerini bulacaksınız. Selçuklu medeniyetinin mistik ve geleneklerimizi etkili şekilde yansıtan bu modeller ile harika dekorasyonlar yapabilirsiniz. Özellikle iç mekanlarda Selçuklu karoları çok beğenilerek kullanılmaktadır. Kültürümüzü yansıtan bu modeller dünya çapında da son derece beğenilmektedir bu da ihracat payımızın dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Selçuklu karolar, zemin kaplamaları olarak kullanılmaktadır. Estetik desenleri duvar kaplamalarında da tercih edilmesini sağlar.

Özellikle duvar olarak, mutfaklarda, banyo ve wc gibi ıslak kuru zeminlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Selçuklu karo modellerimizi tarihi etki sunmak isteyen turistik tesisler, kafe, restoran, oteller gibi konaklama tesisleri tercih etmektedir. Kuş motifleri, yıldız motifleri, Osmanlı tuğra motifleri, muhteşem Selçuklu kültüründen motifler son derece dikkat çeker. Desenler beyaz ya da benzer açık renkler üzerine koyu tonlarda desenler olarak dizayn edilmektedir. Ayrıca iki renk seçenekleri dışında canlı renklerle tasarlanan neşeli ve yeni nesil modellerimizi de çok beğeneceksiniz. Dilerseniz iki renk olarak seçtiğiniz zemin kaplama seçeneklerinize ek olarak duvar kaplamalarında küçük bir alanda renkli modellerimizle hoş bir ambians elde edebilirsiniz. Selçuklu karo tasarımlarımız sadece turistik amaçlı kullanılan tesislerde değil, ev ya da çalışma alanları olarak birçok alanda kullanılabilir. Son yıllarda mutfak ve banyolarda harika iç mimari tasarımları için kullanılmaktadır.

Firmamız tüm karo tasarımlarında ve elbette Selçuklu karo üretimlerinde yüzde yüz doğal malzemeleri kullanmaktadır. Doğal boyalar ile desenler oluşturulur. Mevsim şartlarından kolay etkilenmemesi, çizilmemesi, kolay darbe almaması da dış mekanlarda da kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Dayanıklı ürünler olup, aynı zamanda karoların sökülme ve takılma özellikleri de pratik olmalarını sağlar. Temizlenmesi, bakımı da pratik olan ürünlerdir. Tarihi izleri modern kalıplar ve malzemeler ile günümüze taşıyan Selçuklu karolar firmamız kalitesi ve garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Renkler ve desen seçeneklerimize her zaman web sitemizden göz atabilirsiniz. Siparişlerinizi verebilir ve fiyat tekliflerini de bu şekilde alabilirsiniz.

Karolar genellikle 20×20 ölçülerinde hazırlanmaktadır. Farklı ölçülerde karo siparişlerinizi de firmamızdan temin edebilirsiniz. Yüzde yüz el imalatı olarak hazırlanan karolarda mükemmel bir etkiyi ilk anda fark edeceksiniz. Modellerimiz her zaman uzun ömürlüdür ve tüketicilerimize ömürlük kullanım sunmaktayız. Sizlerden gelen beklentiler üzerine siparişlerinize uygun renk ve ölçü üretimlerimiz de söz konusu olmaktadır. Güneşin zararlı yani uv ışınlarına karşı dayanıklı ürünleri sizlere sunmaktayız. İç ve dış mekanlarda estetik kullanım sunar ayrıca, doğa ile dost malzemeleri, geri dönüştürme özelliği olan malzemeleri kullanmaktayız.

Çok özel renklerde desenleri yüksek beğeni ile seçeceksiniz. Kırmızı, beyaz, mavi beyaz, sarı beyaz, Kırmızı siyah ve beyaz gibi, farklı renk seçeneklerini bulacaksınız. Doğal boyalar ile el yapımı hazırlanan desenler ömürlük olarak solmaz, renkleri atmaz, ayrıca yüzey kaplaması korunur ve çizilmez. Kolayca, temel temizlik malzemeleri ile temizlik yapabilirsiniz. Zemin ve duvar kapmaları yanında, pencere kenarlarında, ayna kenarlarında ve birçok detay alanlarda da karolarımızı seçebilirsiniz.

Genel olarak üretimlerimiz noktasında, Selçuklu karo, altıgen karo, çini karo, bordür, dökme mozaik taş, geleneksel karolar, klasik karolar, geometrik karolar, seramik karo, süpürgelik, terrazzo karolar, wash beton karolar gibi üretimlerimiz dikkat çekmektedir. Çini karo, yer karosu, desenli karo, rum karosu, bordür karo, selçuklu karo, retro karo, mozaik karo üretimlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Karo süpürgelikler, ahşap süpürgeliklerin ıslanma veya hasar görme olasılığının daha yüksek olduğu mutfak ve banyolar için popüler bir seçim haline geliyor. Fayanslar dayanıklı olduğundan ve kolayca silinerek temizlendiğinden, hasar veya kirin olası olduğu odalar için az bakım gerektirmektedir. Seramik ya da taş karo süpürgelikler kullanılabilir, süpürgeliği zemine ya da duvarlara uyumlu hale getirebilirsiniz. Dekoratif bordürlerle kontrast oluşturabilirsiniz. O kadar çok seçenek var ki, özel tasarımınızı gerçekten odaya koyabilirsiniz!

En iyi sonuçlar için, taşı taklit eden modern bir seramik karo seçin ve odanın ana tonlarını gerçekten ortaya çıkarmak için ahşap zemininizin tonuyla eşleşen renkleri hedefleyin. Karo süpürgelik, herhangi bir ev dekorasyonu kontrol listesinde mutlaka bulunması gereken bir öğedir, ancak neden bir odanın bu kadar önemli bir parçası olurlar? Pratik açıdan bakıldığında, duvarlarınız için bir koruma katmanı görevi görürler. Süpürgelik olmadan duvarlar, elektrik süpürgelerinden, mobilyalardan veya çocukların tuhaflıklarından kaynaklanan darbe ve sıyrıklara karşı savunmasız kalırlar.

Ne kadar dikkatli olursanız olun, çarpmaların mutlaka olacağını biliyorsunuz! Duvarlarınızın tabanı için ideal bir karo vurgusu olan karo süpürgelik, odanızın görünümünü tamamlamanın harika bir yöntemdir. Zarif, kalıplı bir süpürgelik tercih ederek karo tasarımınızı kolaylıkla güzelleştirebilirsiniz. Dekoratif süpürgelik karosu, odanızı ince bir dokunuşla güzelleştirmenin yollarını size sunar.

Duvarlarınız fayans ise, duvar ve zemin arasında kalın bir süpürgelik oluşturmak için zıt renkli bir fayans seçebilirsiniz. Duvarlarda ve zeminde benzer renkli fayanslarınız varsa bu etkili bir yöntem olacaktır. Diğer oda aksesuarlarıyla uyumlu bir renk tercihinde de bulunabilirsiniz. Dönem tarzı dekoru seviyorsanız sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Gerçekten çarpıcı bir görünüm için zemini ve duvarları birbirinden ayırmak için özel bordür karoları satın almayı düşünebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz birkaç farklı yöntem var. İki döşemeyi net bir şekilde ayıran bir ana renkle klasik renkleri tercih edebilirsiniz. Daha maceracı ruha sahipseniz, tamamlayıcı desenli bir döşemeyi tercih edebilirsiniz. Zeminleriniz ve duvarlarınız arasında zaten açık ve koyu bir kontrast seçtiyseniz, bu tercih özellikle işe yarar.

Fayans süpürgeliğiniz varsa zemininizi temiz tutmak çok daha kolaydır. Geleneksel süpürgelikler sayesinde boyalı ahşaplara zarar vermeden odanın kenarlarına kadar buharla temizleme yapabilirsiniz. Karo süpürgeliklerin her yıl bakımını yapmanıza gerek yoktur. Karo süpürgelik görünümü de ahşap süpürgelikten çok daha çok yönlüdür. Süpürgelik panelini bir süslemeyle bitirmeye karar verirseniz veya duvarı farklı bir karo ile döşemeye devam etmeyi seçerseniz, çok sayıda görünüm elde edebilirsiniz.

Fayans zemini duvara karo süpürgelik olarak taşımak, odanızın gerçekte olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olacaktır. Çünkü göz zeminde ve duvarda hareket edecek ve duvar ile zemin arasındaki geçişi yumuşatarak kesintisiz bir etki yaratacaktır. Zamanla süpürgelikler de çeşitli estetik faydalar elde etti. Süpürgelik, duvar ve zemin arasındaki kaçınılmaz boşlukları kapatarak odanıza daha düzenli, daha parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca kabloları gizlemek için de kullanılabilirler. Oturma odaları veya yatak odaları gibi çok sayıda alete sahip olabileceğiniz odalar için mükemmel bir üründürler. Ama dahası var! Süpürgeliklerin tamamen işlevsel olduğu günler geride kaldı; artık desenli süpürgelikler veya zıt renkler kullanarak farklı dekorasyon imkanları elde edilebilmektedir.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa, seramik karo süpürgelikler muhtemelen en iyi çözüm olacaktır. Seramik karolar, her görünüme uygun geniş bir desen ve stil yelpazesine sahiptir. Her zevke uygun renk ve modelde karo süpürgelikleri uygun fiyatlar ile sitemizden bulabilirsiniz.

Hayallerinizdeki gibi bir eve banyoya ya da mekana sahip olmak istiyorsanız bulunduğunuz ortamın havasını hızlıca değiştirmenize imkan sağlayacak karo modellerini kullanabilir ve yeni bir tasarım yaparak ferah ve modern bir alan yaratabilirsiniz. Mutfağınızda banyonuzda dış mekanlarda balkonlarda bahçenizin yer zeminlerinde evin dış yüzeyinde kullanabileceğiniz farklı tarzda retro karolar sayesinde zarif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Modern ve tasarım açısından cazip bir görünüm oluşturacak seramikler sayesinde hayallerinize uygun ortamlar oluşturmanız oldukça kolay olacaktır. Vintage görünüm sevenler için birbirinden özel renk ve desen seçeneklerine sahip Retro karo modellerine uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren uygun fiyatlar ile yüksek kalitede karo modelleri sunan firmamızdan en özel modelleri satın alabilirsiniz.

Tamamen pratik bir bakış açısının yanı sıra, mutfak karoları mutfağınıza bireysellik ve karakter kazandırıyor. Firmamızda olan model çeşitliliği ile mutfağınızın stilini değiştirebilirsiniz! Farklı stillerde karolar sunuyoruz. Geçiş karoları en yaygın olarak, girişteki odaları, farklı karo stillerini ayırmak veya bir desen oluşturmak için kullanılır.

Eviniz için biraz daha endüstriyel ve sofistike bir görünüm arıyorsanız Retro karoları düşünmelisiniz. Bu karodan yapılmış bir tezgâhtan veya duvardan elde edeceğiniz parlaklık, yansıtıcı yüzey odaya doğal ışık yaydığı için zariftir. Retro mozaikler daha modern bir görüntü verir ve bakmak için cazip bir tasarım yaratır. Karolar ayrıca, mutfak veya banyo gibi yoğun kullanılan alanlarda mükemmel şekilde neme ve lekeye karşı dayanıklı oldukları için daha az bakım gerektiren mozaik yüzey seçeneklerinden biri olarak kabul edilir. Kataloglarımızdaki ürünleri dilediğiniz an whatsapp sipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz. 7 24 iletişime açık olan numaramız üzerinden uzmanlarımız ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz.

Özellikle iç mekanlarda ve balkon havuz kenarı gibi alanlarda daha fazla tercih edilen retro karo modelleri ile bulunduğunuz ortamın havasını kolayca değiştirebilirsiniz. Kişiye özel tasarımlar da hazırlanmaktadır. Sizin için en uygun karo hangisi karar veremiyorsanız uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Eski dönemlere ait eşsiz mimariye esintileri ve işçiliği barındıran özel karo taşları kullanarak mekanınıza zariflik ve incelik katabilirsiniz.

Dış mekanlarda kullanılan karo taşların dayanıklılığı daha fazladır. Uzun yıllar boyunca kötü hava koşullarında bile dekorasyonunuzu korumak amacıyla özel olarak üretilmektedir. Retro karo modellerine son derece ekonomik fiyatlarla ulaşabileceğiniz web sitemizde farklı çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır.

Son yılların trendleri arasında retro karoların kullanılması yer almaktadır. Kişiler kendi zevklerine hitap eden zengin görünümlü özel karolar arasından tercihlerini yaparak farklı dekorasyonlar oluşturmaktadırlar. Ürün renk ve desen çeşitliliği karşısında kararsızlık yaşayabilirsiniz. Özgün tasarımlarımız arasından seçim yapmadan önce hangi alanda kullanacağınıza karar vermeniz önem taşır. İşçilik kalitesine önem vermekteyiz. Sevdiğiniz renkleri kullanarak renk bütünlüğü oluşturabilir retro tarz karoları seçerek evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. Binlerce karo seçeneği arasından istediğiniz ölçü renk ve modelde olanları ekonomik maliyetlerle satın alabilirsiniz. Tarihi dokuları yaşatmayı ve vintage ürünleri seviyorsanız retro karo modellerini tercih etmeniz sizin için oldukça ideal olacaktır. A kalite olarak üretilen ürünler her bütçeye uygun şekilde satışa sunulmaktadır.

Evinizde adeta devrim yapmanızı sağlayacak yeniliklere imza atmak istiyorsanız seramik karo modelleri arasından kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Ürün uygulaması yaptıktan sonra adeta yeni bir eve taşınmış gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Dekorasyon malzemeleri arasında en fazla tercih edilen ve büyük avantajları olan karolar dayanıklılık nedeniyle oldukça dikkat çekmektedir. Siz de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin hayalini kurduğunuz mekanları en farklı karo modelleri ile değiştirin.

 

Dekoratif tasarımların önem taşıyan ürünlerinden biri olan mozaik karo, çini işlemeciliğinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar geniş bir yelpazeye sahip Mozaik karo modellerini firmamızdan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Osmanlı Döneminde cami, saray avlu dekorasyonlarında oldukça tercih edilen yapı taşlarından biri olan mozaik karo modelleri şık ve estetik görünüm sağlamaları nedeniyle oldukça dikkat çeken ürünler arasında yerini almıştır.

Her zevke uygun ve günümüzün dekorasyon işlerinde önemli bir detay haline gelen çiniler farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Fakat mozaik karolar ile muazzam bir uyum yakalamak mümkün olmaktadır. Mozaik karolar, yüzyıllardır duvarlar ve zeminler için çekici bir tasarım öğesi olmuştur. Burada, her odaya asil bir görünüm kazandırdıkları için esas olarak özel tasarlanmış evlerde kullanıldılar. Bugün çoğunlukla mutfak karoları veya banyo fayansları olarak tercih edilmektedirler.  Ancak belirli vurguları ayarlamak için kullanılabildikleri için oturma odası fayansları olarak tercih edildiğinde görsel olarak çok çekicidirler. Sıradan insanlar bile biraz hayal gücü ile etkileyici duvar veya zemin kaplamaları oluşturabilir. Karoları harika bir şekilde birleştirilebilirler ve tamamen bireysel bir tasarım oluşturabilirler.

Heyecan verici mozaikler ile daha basit karolar döşenebilir ve tamamen farklı bir etki elde edilebilir. Pek çok şekilde birleştirilebildiklerinden, çok çeşitli stiller oluşturulabilir. Basit bir şekilde tasarlanmış olanlardan benzersiz bir şekilde cüretkâr şekilde tasarlananlara kadar her zevke uygun özel tasarım yapılabilir. Bu nedenle mozaikler banyolar, mutfaklar ve yaşam alanları için en popüler karo türleri arasında yer alırlar. Online mağazamızda duvarlar veya zeminler için çeşitli renklerde mozaik karo satın alabilirsiniz.

Mozaik karolarla neredeyse sonsuz tasarım olanağı bulunmaktadır. Mozaik karo tasarım çeşitleri, ister bir şeyi vurguluyor olun, ister geniş alanlı bir mozaiği hedefliyor olun, inanılmaz derecede çok yönlüdür. Örneğin çıkıntıları veya nişleri vurgulamak için bakışınızı odadaki belirli bir noktaya yönlendirin. Ya da döşerken net yapıları ve çizgileri takip edin. Tamamen bireysel bir dizayn da mümkündür.

Mozaik karolar söz konusu olduğunda hayal gücünüzün sınırı olmadığı için yaratıcılığınızı özgür bırakabilirsiniz. Ek olarak, diğer tüm karoların sahip olduğu birçok avantaja sahiptirler. Çok sağlam ve dayanıklı olmalarının yanı sıra, aynı zamanda bakımı kolaydır ve donmaya karşı dayanıklıdırlar. Popüler bir yapı malzemesidir. Genellikle kare olanları tercih edilir. Ancak daire veya çubuklar şeklinde olanları da mevcuttur. Artık eskisi gibi parça parça döşenmeye gerek kalmamaktadır. Çoğunlukla 30×30 cm ebatlarındaki mozaik paspaslar, yapıştırmayı çok daha kolay hale getirmektedir.

Büyük farklılıklar sebebiyle sonsuz sayıda bireysel mozaik karo deseni vardır. Parlak veya mat formda, açık, koyu, renkli, siyah ve beyaz elementlerde satın alabilirsiniz. Bu, çok yüksek kontrastlı kombinasyon seçenekleriyle sonuçlanır. Cam mozaik veya doğal taş görünümlü olarak da mevcuttur. Farklı boyuttaki formatlar da birbirleriyle birleştirilebilir. Ayrıca çapraz veya yatay olarak da döşenebilir. Sayısız kreasyondaki desenlerin tasarımı evinizde çeşitlilik sağlar. Mozaik vurguları her odaya kendi zevkinize uygun çok özel bir atmosfer görünümü sağlar. Mozaik, özel efektler ve özel tasarımlar yaratma konusunda yüzyıllardır kullanılmaktadır. Bu nedenle, çok eski moda bir etkiye sahip oldukları düşünülebilir, ancak durum öyle değil. Kombinasyon ve tasarımın türüne bağlı olarak, son derece modern kreasyonlar, saf zarafet veya geleneksel çekicilik mozaik karolar ile oluşturulabilir. Mozaik karolar, birçok şekilde birleştirilebildiklerinden çekici canlı tasarımlar oluşturmak için kullanılabildiklerinden, evin birçok alanını döşemek için oldukça uygundurlar. Cam ve seramikten yapılan birleşimler odalara özellikle havalı bir görünüm kazandırmaktadır.

 

Karolar, eski zamanlarda iyi bilinen ve popüler bir yapı malzemesiydi ve bugüne kadar öyle kaldı. Bugün seramik, mermer veya doğal taştan yapılmış bir çini, levha veya mozaik olarak yeniden modern mimarinin temel bir parçası haline geldiler. Seramik karoların bakımı kolaydır, hijyeniktir, renk ve ışığa karşı dayanıklıdır ve özellikle çevre dostudur. Anti statiktirler ve yanıcı değildirler. Ama hepsinden öte, son derece dayanıklı ve özellikle dayanıklıdırlar. İster mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası, hol, teras veya balkon olsun, seramik karolarla tasarım isteklerinizin sınırı yok.

Kalite, tasarım, konfor, dayanıklılık ve işlevsellik konusunda en yüksek talepleriniz mi var? İçinde kendinizi gerçekten rahat hissettiğiniz ve kendi fikirlerinizi içeren bir teklif ister misiniz? Her zamanki “standart çözüm” yerine, bizden son derece uygun bir fiyata Karo çeşitleri alabilirsiniz. Fayans ve doğal taş ile en modern teknikler ve tamamen bireysel tasarım seçenekleri ile bağlantılı olarak size temiz, hızlı ve uygun fiyatlı işlemler sunuyoruz.

İlk izlenim oldukça önemlidir. Ev ve apartman girişlerindeki fayanslar uzun zamandır temel ekipmanın bir parçası olmuştur, sonuçta sağlam, kaymaz, dayanıklı ve bakımı kolaydır. Sonuç olarak, onlarca yıl boyunca bakımlı bir izlenim sağlarlar. Karo imalatı konusunda güvenilir hizmet veren firmamız kaliteden asla ödün vermemektedir. Ermeni karosu çeşitlerini sizlerle buluşturarak farklı tasarımlar yapmanıza imkân sağlamaktayız. Alanında tecrübeli elemanlarımız ve yenilikçi ürünlerimiz ile dekoratif işçiliklerinize hayat vermekteyiz. Mimarlar, tasarımcılar ve iç mimarlar seramik ve doğal taşın, mükemmel özelliklere sahip yapı malzemeleri olduğu konusunda hemfikirler. Şekillerin, yüzey yapılarının, boyutların ve renklerin çeşitliliği hayal gücü için sınırsız alan açar.

Biz tutkulu karo ustalarıyız, taş, seramik ve Ermeni Karosu ile çalışmak bizim için bir meslek değil, bir tutkudur. Küçük ya da büyük her projeye yüreğimizi ve ruhumuzu katıyor, şu anda güzelleştirdiğimiz her şantiyeye kendi evimizmiş gibi yaklaşıyoruz. Çalışanlarımız en büyük varlığımızdır. Dürüst ve kaliteli hizmet veriyoruz. Bu durum bizi şirket olarak özel kılıyor. Tüm farklılıklara rağmen, hepimiz her zaman bir aradayız. Müşterilerimizin yaptıkları işten memnun ve mutlu olmaları için herkes elinden geleni yapıyor. En ünlü üreticilerin fayansları, doğal taşları ve ahşap zeminleri ile çalışıyoruz. Ürün yelpazemizdeki sürekli değişim sayesinde, farklı renk ve şekillerdeki karoları firmamızda her zaman bulacaksınız. Müşteri danışmanlarımız, size geniş ürün yelpazemizin tüm olası çeşitlerini göstermek, farklı malzemelerin avantaj ve dezavantajlarını açıklamak ve projeniz için genel paketi bir araya getirmek için sizinle çalışmak için zaman ayıracaktır. Profesyonel ofis personeli sizin için doğru teklifi oluşturacaktır.

Kadromuzdaki tüm elemanlarımız nazik, kibar, vicdan sahibidirler ve eğitim ve öğretimleri yoluyla mükemmel işler yaparlar. Toz ve gürültüden olabildiğince az rahatsızlık duyacağınız şekilde çalışmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin, hepsinin ortak noktası olan geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Her müşteri gereksinimi için en yüksek kaliteli malzemeler ve çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizle projenin ilk aşamasından sonuna kadar yakın çalışıyoruz. ​ İlk danışmadan profesyonel uygulamaya kadar her zaman yanınızdayız. Adımızla ürünlerimizin kalitesine kefil oluyoruz ve dikkatli işlemeye büyük önem veriyoruz. Yaşam isteklerinizi yerine getiriyoruz banyodan terasa, size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

İster en son karo trendleri, ister “klasik karo”, ister Ermeni Karosu zevkinize uygun her şeyi bizde bulacaksınız. Uzun yıllara dayanan deneyim ve uygun fiyata en yüksek kalite bizim adımıza konuşuyor. İster banyoda, oturma odasında, mutfakta ve diğer tüm odalarda, ister terasınızda veya dış duvarda olsun, size doğru teklifi göstereceğiz. İş yerleri veya endüstriyel alanlar ve özel konutlar bizimle profesyonel ellerde olacak.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya