Yer Karosu

Yer karosu, gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda zeminlerin olmazsa olmaz kaplama malzemeleridir. Yer döşemelerinde doğru renk ile desen seçimi çok önemlidir. Genel anlamda dekorasyon ile duvar kaplamaları ve mobilyalar gibi detaylarla uyumlu seçimlerin yapılmasında son derece göz alıcı bir görüntü mekanlarda elde edebilirsiniz. Yer karosu seçeneklerinde farklı tarzlar, desenler ile yüzey seçenekleri bulunmaktadır. Koyu ya da açık renkler, renk geçişleri sunan desenler, mat, parlak, ultra yani çok parlak, naturel, ipeksi etki sunan yüzeyler elde edebilirsiniz. Firmamız birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Ayrıca sizlerde gelen fikirlere göre de tasarımlar yapmaktayız.

Modeller özel mimari programlar ile öncelikle bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. Bu şekilde düzenlenen modeller ardından kalıplara dökülerek üç boyutlu hale getirilmektedir. Döküm kalıplarına aktarılmasından sonra karolar kurumaya bırakılır ve stres testlerinin uygulanmasına geçilir. Bundan sonra kalite kontrol testleri aşaması gelmektedir. Bu noktada en ufak bir hasar sinyali veren karolar kesinlikle piyasaya sürülmez. Standartların dışında olan karoların kesinlikle üretim  ağında yer alması söz konusu değildir. Desenlerin hazırlanmasında el yapımı üretimlerimiz devreye girmektedir.

Yer karolarının kalınlıkları değişmekle birlikte, ortalama olarak 2,5 mm olarak tasarlanmaktadır. 4mm ve 4.7 mm olarak imal edilen tasarımlarımız da bulunmaktadır. Doğru zeminlerde doğru malzemelerin kullanılması ve kaliteli ürünlerin seçilmesi son derece önemlidir. İç mekanlarda daha parlak seçenekler kullanılabilir. Öte yandan, dış alanlarda kullanılacak zemin kaplamalarında ise hava, iklim şartlarına dayanıklı olan modellerin seçilmesi çok önemlidir. Seçilen marka ve üretimlerin ISO9001 , ISO 14001 ile CE standartlarına uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Yer karosu üretimlerinde doğal malzemelerin kullanılması çok önemlidir. İnsan ve diğer canlıların sağlığına zarar verecek ağır kimyasal boyalar ve diğer ürünlerin kesinlikle kullanılmaması gerekir. Markamız buna son derece dikkat eder, yüzde yüz doğal malzemeleri kullanmak son derece önemli ve değişmez prensibimizdir. Ürünlerimizde doku olarak, ahşap, parke, mermer, taş, beton ve kombin seçeneklerini bulabilirsiniz. Öte yandan, renk seçeneklerinde beyaz, bone, bej, füme, kahve, gri, mor, yeşil, mavi, siyah renk seçeneklerini bulabilirsiniz. 30×60, 60×60, 80×80, 20×120, 60×120, 120×120, 120×140 ebatları üretimlerimizde hazırlanmaktadır.

Nano teknoloji ile yani anti bakteriyel olarak çevre dostu olarak üretilen tasarımlarımızı güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mikrop ve bakterilerin üremesini önleyen zemin yapısı, aynı zamanda kendi kendini temizleyen özellikte olan zemin kaplamalarını hergün yoğun sayıda insanın girip çıktığı alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çocuk ve bebek odaları, kreş ve okullar için de güvenle tercih edebilirsiniz. Kolayca, kolay ve temel temizlik ürünleri ile günlük temizliğinizi yapabilirsiniz. Yüzey renkleri asla solmaz, uzun yıllar aynı parlaklıkla kendini gösterir. Çizilmez, darbelerden ve dış mekanlarda hava şartlarından kolay etkilenmez.

Firmamız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için çağrı merkezimizden, ayrıca web sitemizden iletişim kurabilirsiniz. Sorularınıza çağrı merkezimiz üzerinden her zaman yanıtlar alacaksınız. Bit ömür sizinle olacak, kaliteli malzeme, göz alıcı renkler ve desenler ile sağlıklı ürünlerimizi güvenle içinize sinerek kullanacaksınız. Fiyat politikamız her zaman tüketicilerimizin lehine olacak şekilde, karımızdan maksimum inerek düzenlenmektedir. Mümkün olduğu kadar ekonomik rakamlar ve ödeme seçenekleri ile sizlerleyiz. Mekanlarınıza iç ya da dış alanlarda kullanmak üzere zemin kaplama yer karosu seçenekleri için uzman ekibimizden destek almanız da mümkün. Önerilerimize kulak verin ve en uygun modeli seçin. Kullanımlarınızda tüm garanti şartlarını ve tüketici olarak haklarınızı da rahatlıla kullanacaksınız.

Copyright © 2021 Tüm Telif Hakları Saklıdır. Tanır Medya